Tantestület

Orbánné Horváth Éva  intézményvezető tanító hétfő 12:45-13:30
Fási Ágnes  intézményvezető-helyettes tanító hétfő 10:00-10:45
Kolopi Judit  intézményvezető-helyettes  történelem, etika hétfő 8:00-9:00
Alsó tagozat
Vadász Ferencné  alsós munkaközösség-vezető tanító péntek 11:00-12:00
Csákó Katalin tanító péntek 10:00-11:00
Dr. Kémeriné Márki Ibolya tanító hétfő 10:00-10:45
Németi Tamás Gáborné tanító kedd 13:35-14:20
Perge Beáta  tanító digitális kultúra felső tagozat kedd 9:00-9:45
Orbán-Birta Ágnes tanító szerda 9:00-9:45
Czirbikné Novák Nóra tanító A hét kedd 11:55-12:40

B hét szerda 10:00-10:45

Zatureczki Renáta tanító A hét hétfő 8:00-8:45

B hét hétfő 11:55-12:40

Illés Marianna  nevelési munkaközösség-vezető tanító szerda 9:00-9:45
Domán Tímea tanító csütörtök 11:55-12:40
Győriné Kocsis Anna tanító csütörtök 10:00-10:45
Pásti József Csaba tanító ÖKO munkaközösség-vezető kedd 12:45-13:30
Pap Szilvia Márta tanító csütörtök 12:45-13:30
Pór Péter tanító vizuális kultúra felső tagozat csütörtök 10:00-10:45
Tóth-Skrabák Csilla tanító A hét hétfő 11:55-12:40

B hét hétfő 11:00-11.45

Felső tagozat
Pokoraczkiné Tóth Ildikó  német nyelv, történelem, hon- és népismeret  felsős munkaközösség-vezető A hét kedd 12:45-13:30

B hét szerda 11:00-11:45

Mag-Alimán Ildikó  történelem magyar nyelv és irodalom A hét péntek 9:00-9:45

B hét hétfő 10:00-10:45

Tóth Julianna angol nyelv A hét csütörtök 9:00-9.45

B hét csütörtök 11:55-12:40

Kiss Sándor fizika matematika szerda 9:00-10:00
Kiss Tibor tanító testnevelés hétfő 14:25-15:10
Gellért Lászlóné ének-zene A hét szerda 10:00-10:45

B hét csütörtök 10:00-10:45

Csendó-Gusztics Judit informatika matematika A hét szerda 11:00-11:45

B hét péntek 8:00-8:45

Utasi László  tanító, ének-zene, tanulószoba A hét hétfő 11:55-12:40

B hét hétfő 12:45-13:30

Nagyné Fürész Judit  földrajz magyar nyelv és irodalom kedd 10:00-10:45
Póka Cintia  természettudomány , biológia, földrajz péntek 10:00-11:00
Kissné Tóth Enikő testnevelés kedd 10:00-10:45
Sütő Attila kémia szerda 10:00-10:45
Kollár Erzsébet vizuális kultúra A hét kedd 11:00-11.45

B hét kedd 11:55-12:40

Azariné Balogh Ágota  fejlesztőpedagógus magyar nyelv és irodalom A hét péntek 10:00-10:45

B hét péntek 9:00-9:45

Művészeti iskola
Tóth Evelin néptánc  néptánc, népi játékok művészeti munkaközösség-vezető péntek 9:00-9:45
Székely Tamás  népi játékok néptánc kedd 10:00-10:45
Kollár Erzsébet grafika-festészet A hét kedd 11:00-11.45

B hét kedd 11:55-12:40

Gellért Lászlóné citera  szolfézs A hét szerda 10:00-10:45

B hét csütörtök 10:00-10:45

Verebélyi-Somogyi Gyula  klarinét furulya kedd 11:00-11.45
Csapóczy Ágnes Oxána zongora hétfő 13:00-13:30
Hitoktatók
Miklós László református lelkész
Urgyán Antal görög katolikus parochus
Kun Zoltán római katolikus plébános
Pedagógus  munkát segítő kollégák
Sárándi Mónika pedagógiai asszisztens
Pokoraczki Tamás rendszergazda
Bede Ildikó iskolatitkár